אקספרס

בית אל REVELATION קברנה סוביניון אסטייט BEIT EL REVELATION CABARNET SAUVIGNON ESTATE

קיים במלאי
19900 199.00
מחיר ל 100 מ"ל - 26.53 ₪
הגדלת כמות הקטנת כמות

סקירה מהירה

קברנה סוביניון שצמח בכרמי יקב בית אל (Estate) על צלע קניון ההר הנמצא כחמש דקות הליכה מהמקום בו חלם יעקב אבינו על סולם מוצב ארצה וראשו בשמים.

דבר המומחה

הכרם נמצא כ850 מטר מעל פני הים, שתול באדמת טרה רוסה, מאוורר מאוד ובעל נוף פתוח. הכרם מגודל בצורה שתתאים לרזרב אופטימאלי: דילול הפרי לייבול נמוך שנותן כשני בקבוקים לעץ, במשך שלושה שבועות הענבים שהוא עם הקליפות עד לסיום התסיסה ומיצוי מקסימאלי של הטעמים והארומות שבבפרי. היין שהה כ20 חודש בחביות אלון צרפתי חדש, והכל במטרה להגיש לאוהבי היין קברנה סובניון משובח המשקף את היופי והפוטנציאל הגלום באדמת בית אל 

  • צבע אדום עצמתי
  • פרות יער שחורים, ריחות חוויתיים של פריחה, כרם חמאתי
  • גוף מלא, רק שני בקבוקים לגפן, עשיר בטעמי פרות שחורים, מאוד מורכב ויחד עם זאת בעל סיומת קטיפתית עשירה.
מאפיינים
שם בית אל REVELATION קברנה סוביניון אסטייט
סוג משקה יין
כשרות יש
מדינת מקור ישראל
גוף בינוני עד מלא
יקב בית אל
מידת יובש יבש
סוג יין אדום
זני ענבים קברנה סוביניון
פיקוק שעם
סגנון היין אדום, עשיר ומתובל
יישון בחבית 20 חודשים באלון צרפתי חדש
לאתר היקב https://www.beitelwinery.com/
אחוז אלכוהול 15.30%
נפח הבקבוק 750 מ"ל
מידע על היקב

בין ההרים והגבעות של הרי בית אל, בלב ארץ ישראל התנכית, נפרשים הכרמים של יקב בית אל גולשים על פני הטרסות  בין עצי תאנה, רימון וזית.  היקב של משפחת מן הוא שילוב של תרבות יין עשירה ומורשת רוחנית היוצרים יינות נפלאים הגדלים בפופולריות שלהם משנה לשנה.

בית אל היוותה מרכז יהודי, חקלאי ורוחני במשך אלפי שנים. הכרמים מסביב Estate ליקב בית אל, חמש דקות מהמקום בו חלם יעקב אבינו את החלום המשפיע עלינו עד היום. אז ממה התפרנסו תושבי בית אל בתקופת המלוכה בישראל? על כך יעידו אלפי הגתות החצובות בסלע ופזורות בכרמים ובחצרות הבתים. גתות משפחתיות אלו, מאפשרות ייצור של מאות אלפי ליטרים יין בשנה. היין יוצר באלול ותשרי ולעיתים גם חשוון, ואוחסן בכדי חרס במערות החצובות בסלע.

 

הרקע החקלאי של הלל מתחיל באוניברסיטה בקליפורניה וביקב בוטיק של משפחתו בסונומה ואלי, מחקר חקלאי, ריכזו מאות דונם של כרמים, מערכות השקיה ועוד. כך שבאופן טבעי בשנת 1996 נטעו הלל ונינה מן את הכרמים בבית אל. הכרמים שלנו 850-910 מטר מעל פני הים, מזג האוויר הקריר בקיץ מלווה במשבי אוויר צח ונקי,  ואילו בערבי החורף קרות עד כדי קפיאה, יוצרים תנאים אופטימליים להבשלה ארוכה ורמות טעמי פרי גבוהות בענבים. היין, הוא הדרך שלנו לשתף אתכם בחוויה ובסיפור המיוחד שנרקם במשך דורות של אהבה, משפחתיות, עבודת אדמה ויין, כאן גידלו אבותינו כרמים ושתו את יינם הודות למזג האוויר הקריר הגובה מעל פני הים, אדמת טרה רוסה מנוקזת. כל אלו terroir  משפיעים על עסיסיות הפרי, הצבע האדום בוהק, והטעמים ההופכים את שתית היין לחוויה רוחנית, נעימה ומרוממת.

טמפרטורת הגשה 18-22°
הצעת הגשה מענג ומחמיא לארוחות בשר, עוף או דגים. וכן יעשיר ארוחת גבינות איכותיות
כוס אדום קלאסית
כוס אדום קלאסית
ישראל